O nás

Historie firmy PMT Stav se datuje od roku 2005, kdy byla založena se statutem fyzické osoby. Právní forma PMT Stav, s.r.o. vznikla v roce 2008.

Firma PMT Stav CZ, s.r.o. splňuje z hlediska všech právních norem veškeré předpoklady pro dodávky pozemních staveb a ostatní inženýrské činnosti. Firma je certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2009.
Hlavní činností stavební firmy PMT Stav CZ, s.r.o. je bytová a průmyslová výstavba objektů, vnější zateplení budov kontaktním i provětrávaným systémem, rekonstrukce staveb občanských, zemědělských a průmyslových, stavby rodinných domů.

Vedle hlavní výrobní činnosti poskytujeme i odborné konzultace a finanční poradenství. Zakázky realizujeme v případě potřeby od zajištění projektové dokumentace včetně projednávání všech nutných detailů, cenové rozvahy, energetických auditů a energetických průkazů budov, statických posudků, stavebního povolení a dalších nutných formalit.

Firma disponuje dostatečnou kapacitou potřebných profesí a technickým zabezpečením staveb včetně stavebních a autorských dozorů.

Certifikáty